اخبار

همزمان با هفته کارگر از کارگران نمونه شهرستان پارس آباد تجلیل شد

همزمان با هفته کارگر از کارگران نمونه شهرستان پارس آباد تجلیل شد
رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد به مناسبت هفته بزرگداشت کارگر از تعداد 75 نفر از کارگران نمونه واحدهای مختلف کارگری شهرستان طی مراسمی تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد، همایش بزرگ تجلیل از کارگران نمونه شهرستان بمناسبت روز جهانی کارگر با حضور مسئولین و جمعی از کارگران و مدیران واحدهای کارگری برگزار گردید؛ در این همایش ابتدا گنجی؛ رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد ضمن عرض خیر مقدم و تبریک روز جهانی کارگر خدمت زحمتکشان عرصه کار و تولید و حضار حاضر در همایش، گزارش مبسوطی از آمار و عملکرد در سال 97 را ارائه نمود.

در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین سید سعید رشادی امام جمعه این شهرستان ضمن تبریک هفته کار و کارگر، اظهار داشت: با فضیلت‌ترین عبادات آن است که انسان به دنبال کسب روزی حلال باشد و اگر می‌خواهیم جامعه‌ای سالم داشته باشیم باید فرهنگ کار و کارگری را در جامعه ترویج دهیم.

وی با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با کارگران، گفت: مقام معظم رهبری جامعه‌ی کارگری را از وفادارترین قشرها به جمهوری اسلامی دانستند و از قشر کارگری تمجید کردند.

امام جمعه شهرستان پارس آباد تصریح کرد: دین مبین اسلام به کار به‌عنوان یک فرهنگ نگاه کرده و همواره مردم را به آن تشویق نموده است و این کار و تلاش است که انسان را به سرانجام می‌رساند.

در ادامه  علی علایی فرماندار و رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری و رئیس کمیسیون کارگری شهرستان پارس آباد با تبریک هفته کارگر و روز جهانی کار و کارگر به تمامی زحمتکشان حوزه کار و کارگری گفت: کارگران بازوی توانمند توسعه و رشد کشور هستند و بدون زحمات کارگران شریف امکان دستیابی به رونق تولید امکان پذیر نیست

وی گفت: کسب رتبه برتر استان اردبیل در جذب و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی حرکت بزرگی بود که در سال 97 به ثبت رسید و در این راه همه با هم تلاش کردند و این روحیه از تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان انتظار می رود.

علایی  افزود: بدلیل وجود کشت و صنعت های مغان و پارس و اجرای پروژه های بزرگ ملی همچون پایاب سد خدا آفرین و بزرگترین گلخانه خاورمیانه به وسعت 1500 هکتار بر تعداد کارگران این حوزه خواهد افزود و این موضوع نیازمند برنامه ریزی برای قشر زحمتکش کارگری بعنوان محرک تولید است.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد: در پایان همایش از تعداد 75 نفر از کارگران نمونه واحدهای مختلف کارگری شهرستان با اهدا جوایز و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.
 
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید