اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کارگر

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کارگر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل طی پیامی فرارسیدن روز جهانی کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل طی پیامی فرارسیدن روز جهانی کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

"جایگاه کار و کارگران در اسلام نشان از شان کار و نیروی کار در آموزه های دینی ما می باشد تا جایی که نبی مکرم اسلام با آن جایگاه دست نیافتنی خم می شود و دستان یک کارگر را میبوسد و میفرماید: (این دستی است که آتش جهنم آن را نمی سوزاند). سخن ارزشمند و حرکت زیبای پیامبر گرامی اسلام، نشانگر نهایت احترام و ادبی است که اسلام برای کارگر قائل است.

گرامیداشت روز جهانی  کارگر به پاس خدمات صادقانه و بی آلایش کارگران شریف، مؤمن و زحمتکش ایران اسلامی، فرصتی مغتنم است تا به تأسی از پیامبر گرامی(ص)، زحمات بی بدیل آنان را ارج نهیم.

"کارگر"، واژه مقدس و ارزشمند در قاموس بشری به ویژه در فرهنگ دینی و ملی ماست  و مصادیق آن نیز سرمایه های گران قدری هستند که به وجودشان در عرصه تولید و صنعت کشور می بالیم. از این رو ارج نهادن به مقام گران سنگ کارگران به عنوان سرمایه های حرکت چرخه تولید کشور، وظیفه همه ماست و بر این اساس به پاس خدمات صادقانه این عزیزان، تلاش شان را گرامی می داریم .

خرسندیم که در خانواده تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کنار این عزیزان که خدمات ارزنده و سهم بزرگی را در افزایش رونق تولید دارند و در این مقطع حساس نیز با درک بیشتر شرایط کشورمان و در سایه همدلی و هم افزایی، همراه سایر عوامل، در حرکت به سوی تعالی و پیشرفت عزت و عظمت ایران اسلامی گام بر می دارند، هستیم.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از کارگران متعهد و پرتلاش استان اردبیل به پاس زحمات صادقانه آنان در عرصه کار و تلاش و تولید، این روز را به یکایک آنان تبریک عرض نموده و توفیق و سلامتی همه آنان را از درگاه خداوند مسئلت می نمیایم."

 

 

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید