اخبار

رسیدگی به 649 پرونده شکایت کارگری در مشگین شهر

رسیدگی به 649 پرونده شکایت کارگری در مشگین شهر
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشکین شهر گفت: ۶۴۹ پرونده شکایت کارگر و کارفرما در سال ۹۷ در اداره کار مشکین شهر مطرح شده که بیش از ۵۰ درصد به صورت سازشی حل و فصل شده است.
به مناسبت هفته کار و کارگر جمعی از کارگران ، کارفرمایان و همچنین کارمندان اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با امام جمعه  مشکین شهر دیدار کردند.

در این دیدار اکبری سادات رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشکین شهر گفت: ۶۴۹ پرونده شکایت کارگر و کارفرما در سال ۹۷ در اداره کار مشکین شهر مطرح شده که بیش از ۵۰ درصد به صورت سازشی حل و فصل شده است و بیشترین تلاش همکاران ما این است تا کرامت و حرمت کار و کارگر حفظ شود تا به حق و حقوق قانونی خود برسد.

وی افزود : خوشبختانه کارفرمایان درمشکین شهر در حفظ و حقوق کارگران توجه کافی دارند و ۱۶۱ نفر از کارگران در سال گذشته بیمه بیکاری دریافت  کردند.

اکبری سادات افزود : ایجاد کسب و کار نیازمند صدور مجوز و حمایت های مالی است که در این زمینه ضمن حمایت از کارفرمایان با ارائه تسهیلات برای ۴۷۲ طرح مبلغ ۱۴۳ میلیاردتومان از محل اعتبارات اشتغال فراگیر مصوبه شهرستانی داشتیم و همچنین از محل اشتغال روستایی نیز مبلغ ۳۶ میلیارد تومان به سرمایه گذاران در بخش روستایی و عشایری پرداخت شده است .
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید