اخبار

ضرورت نهادینه شدن کارآفرینی در سنین پایین

ضرورت نهادینه شدن کارآفرینی در سنین پایین
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: ضرورت دارد کارآفرینی در سنین پایین در جامعه نهادینه شود و دانش‌آموزان بر اساس برنامه آموزشی و نقشه راه در فضای کارآفرینی قرار گیرند.
به گزارش تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در سخنرانی خود به مناسبت هفته مشاغل و کارگر در بین مهارت‌آموزان هنرستان رازی گفت: نادیده گرفتن آموزه‌های مهارتی قطعا عامل سقوط یک ملت خواهد بود و لازم است این آموزها به صورت مدون در سیستک آموزشی مورد توجه قرار گیرد.

قاسم رحیمی گفت: امروز مشکل کشور عدم پرورش کارآفرین به مفهوم واقعی کلمه است و ما باید بر اساس مولفه های موجود در این بحث و بهره گیری از نظام های آموزشی موفق در این راه قدم بگذاریم.

وی تاکید کرد: در شرایط کنونی باید با نیازسنجی و رفتن به سمت مشاغل با ارزش افزوده بالا، کارآفرینی را در سنین پایین تمرین کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تاکید کرد: برنامه ریزی در راستای ترسیم آینده شغلی و آشنایی با ظرفیت‌های دولتی باید در سرلوحه امور قرار گیرد.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد کارآفرینی در سنین پایین در جامعه نهادینه شود و دانش‌آموزان بر اساس برنامه آموزشی و نقشه راه در فضای کارآفرینی قرار گیرند.
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید