اخبار

دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی با خانواده شهدای کارگر

دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی با خانواده شهدای کارگر
به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل بنیاد شهید و مسئول بسیج کارگری استان اردبیل با خانواده‌های شهیدان حاتم حسینی و علی سیفی علی بلاغی از شهدای کارگر و مدافع حرم اردبیل دیدار و گفت و گو کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل بنیاد شهید و مسئول بسیج کارگری استان اردبیل با خانواده‌های شهیدان حاتم حسینی و علی سیفی علی بلاغی از شهدای کارگر و مدافع حرم اردبیل دیدار و گفت و گو کردند.

وی نقش امنیت را در راستای تحقق اقتصاد مهم عنوان کرد و گفت: شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم با حضور در جبهه های جنگ و مقاومت باعث فراهم  سازی بسترهای امنیتی جهت پدیدار شدن امنیت در راستای بارور شدن کار و اشتغال در کشور می باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این دیدار کهبه مناسبت گرامیداشت هفته کارگر و به منظور تجلیل از مقام شامخ شهداءکارگر صورت گرفت گفت: آرامش و استقلال امروز ایران اسلامی مدیون شهدا و ایثارگران و خانواده های این عزیزان است که با شهدا با ترتبیت و در این خانواده ها پرچم کشور را با صلابت ه اهتزاز درآوردند.

 قاسم رحیمی  در این دیدار معنوی با اشاره به نقش کارگران در تمام عرصه های انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: نثار جان شهیدان متاثی از اهداف متعالی و اعتقاد راسخشان است که این باعث سربلندی و عزت ملت جمهوری اسلامی ایران می شود.


مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در پایان سخنان خود ضمن تبریک فرار رسیدن کارگر به جامع کار تلاش استان از نقش و جایگاه رفیع شهدا در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: جامعه امروزی  قدردان زحمات و جان فشانی خانواده معظم شهدا هست و این افتخار نصیب ما هست، در جامعه ای خدمت می کنیم که امام عصر حضرت مهدی (عج) و  روح شهدای عزیز ناظر و پشتیبان ما خواهند بود. 


در پایان این دیدار با اهدای هدایا و لوح تقدیر از خانواده معظم شهدای کارگر، حاتم حسینی و پدر کارگر شهید مدافع حرم، علی سیفی تجلیل بعمل آمد .

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۳:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید