اخبار

ضرورت توانمند سازی نیروی کار مولد برای رونق تولید

ضرورت توانمند سازی نیروی کار مولد برای رونق تولید
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: توانمند سازی نیروی کار مولد برای رونق تولید در جنگ اقتصادی کنونی یکی از وظایف اصلی ما در سازمان آموزش فنی و حرفه ای می باشد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتمایع اردبیل؛ معاون وزیر  و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این آیین با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام رونق تولید گفت: دشمنان حوزه کار و تولید ما را هدف گرفته اند ولی با همت و تلاش جدی کارگران، دشمنان را در رسیدن به این هدف خود ناکام خواهیم گذاشت.
سلیمان پاک سرشت توانمند سازی نیروی کار مولد را برای رونق تولید ضروری دانست و افزود: کارگران در کانون جنگ اقتصادی قرار دارند و به همین علت ما وظیفه داریم که با آمادگی بیشتر از جامعه کارگری صیانت کنیم.
وی پایداری امنیت اقتصادی جامعه را منوط به مشارکت و همکاری جامعه کارگری دانست و بیان کرد: کارگران با حضور در عرصه تولید، سربازان اصلی جنگ اقتصادی و تامین امنیت کنونی کشور هستند.
پاک سرشت همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه ای را یکی از چهار بازوی اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ذکر کرد و گفت: این سازمان نقش محوری در تامین نیروی انسانی ماهر و آموزش ایران دیده دارد.
وی از آموزش بیش از 132 هزار نفر نیروی انسانی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال گذشته خبر داد.
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید