اخبار

جلسه ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر شهرستانهای اردبیل و سرعین مشترکاً برگزار شد

جلسه ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر شهرستانهای اردبیل و سرعین مشترکاً برگزار شد
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: برنامه ریزی اجرای بیش از 30 برنامه مهم و شاخص در طول هفته کارگر در سطح شهرستان اردبیل و سرعین

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل ، ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر شهرستان اردبیل و سرعین مشترکاً در محل کارخانه آرتاویل تایر برگزار شد.

اصغر مناف زاده ، مدیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در این جلسه از تدوین و برنامه ریزی اجرای بیش از 30 برنامه مهم و شاخص در طول هفته کارگر در سطح شهرستان اردبیل و سرعین خبرداد.

مناف زاده ، رویکرد و دیدگاه اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در تمامی برنامه های فرهنگی و اجتماعی جلب مشارکت و همراهی مدیران واحدهای تولیدی ، تشکلات کارگری و کارفرمایی در اجرای اینگونه برنامه ها به ویژه هفته برنامه های کار و کارگر می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل از اهم برنامه های هفته کار و کارگر در سال جاری می توان به تجلیل از کارگران نمونه ، برگزاری دستاوردهای واحدهای تولیدی شهرستان ، جشن بزرگ کارگری و تشکیل دورههای آموزشی برای کارگران ساختمانی وسایر واحد ها اشاره کرد.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید