اخبار

زمین چمن مصنوعی کارگران اردبیل افتتاح شد

زمین چمن مصنوعی کارگران اردبیل افتتاح شد
زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال کارگران اردبیل توسط پاکسرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت هفته بزرگداشت کارگر افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، قاسم رحیمی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی کارگران اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر سه زمین چمن مصنوعی در شهرستان های، اردبیل، پارس آباد و بیله سوار آماده بهره برداری می باشد.

وی خاطر نشان کرد: فرایند ساخت زمین چمن مصنوعی طی امسال با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 500 میلیون ریال در حال اجرا است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: این زمین های چمن مصنوعی طبق استانداردهای فیفا و جمعا در زمینی به مساحت 3 هزار و 500 متر در حال اجرا هستند.

رحیمی گفت: مجموعه های زمین چمن مصنوعی با پیشرفت 95 درصدی، هم اکنون با سرعت خوبی در حال تکمیل است و امسال شاهد بهره برداری از آن برای استفاده جامعه کارگری استان اردبیل خواهیم بود.

وی گفت: مجموعه ورزشی کارگران اردبیل یکی از مجموعه های کم نظیر ورزشی در سطح کشور خواهد بود و می توانیم مسابقات مهم کشوری و حتی بین المللی را در آن میزبانی کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال کارگران اردبیل توسط پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت هفته بزرگداشت کارگر افتتاح شد.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۹:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید