اخبار

سند آموزش های مهارتی در استان اردبیل تدوین می شود

سند آموزش های مهارتی در استان اردبیل تدوین می شود
استاندار اردبیل بر تسریع تدوین سند آموزش های مهارتی در راستای شتاب بخشی به رونق کسب و کار و توسعه اشتغال در استان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، اکبر بهنامجو روز پنجشنبه در جلسه کارگروه اشتغال استان تشریح کرد: این سند با محوریت دانشگاه محقق اردبیلی ، دبیری فنی و حرفه ای و همکاری دانشگاه های استان و اداره کل تعاون ، کار و رفاه تدوین می شود.
وی بیان کرد: باید تلاش کنیم با گسترش آموزش های مهارتی در حوزه های آموزشی ، استان اردبیل را به عنوان پایلوت آموزش های مهارتی در کشور معرفی کنیم.
استاندار اردبیل به وجود پتانسیل نیروی انسانی در استان اشاره کرد و گفت: باید با مشارکت سرمایه گذاران و واحدهای صنعتی در راستای مهارت آموزی، ارتباط بین نیروی انسانی و محیط کار را فراهم کنیم.
بهنامجو افزود: در حال حاضر اقدامات مهمی در راستای ایجاد زیرساخت های توسعه در بخش های مختلف کشاورزی و گردشگری در استان ایجاد شده که این فعالیت های لازمه وجود نیروی کار ماهر است.
وی ادامه داد: دانشگاه ها باید در راستای تربیت نیروی کار ماهر به بازار کار و بخش تولید با مراکز اشتغال ارتباط داشته و دانشجویان و هنرجویان را با مهارت های مربوطه آشنا سازند.
۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۳۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید