اخبار

کار و کارگر منشا امید و رونق تولید در جامعه است

کار و کارگر منشا امید و رونق تولید در جامعه است
رییس سازمان آموزش فنی‌ و حرفه‌ای کشور گفت: کار و کارگر منشا امید و رونق تولید در جامعه است و همگان موظف هستند که به جایگاه ویژه این قشر از جامعه توجه ویژه داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، سلیمان پاکسرشت در برنامه زنده تلویزیونی گفت: کار و کارگر منشا امید و رونق تولید در جامعه است و همگان موظف هستند که به جایگاه ویژه این قشر از جامعه توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: پنجاه درصد جامعه تحت تاثیر خدمات دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند که این امر نیازمند تلاش‌های بیشتر مسؤولان مربوطه است.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت: با شناسایی اولویت‌های استان اردبیل و با سرمایه‌گذاری و توجه بیشتر سازمان فنی و حرفه‌ای در این زمینه، سیستم آموزشی استان دگرگون خواهد شد.

پاک‌سرشت گفت: تدوین سند و اطلس توسعه استان جهت جذب سرمایه‌های دولتی و جلوگیری از هدر رفت منابع امری ضروری است و تمامی دستگاه‌ها و نهاد‌های ذیربط باید همکاری‌های لازم را داشته باشند.

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امروز دشمن اقتصاد کشور را هدف گرفته، تشریح کرد: در وضعیت فعلی کارگران سربازان این میدان هستند و انتظار می‌رود به نقش و جایگاه خود به نحو احسن عمل نمایند.

پاک سرشت تصریح کرد: جامعه تشنه شفافیت فعالیت‌های ادارات است و مردم انتظار دارند فعالیت‌های ارگان‌ها را به طور ملموس و آشکار حس کنند.

وی استفاده از قابلیت‌ها و توانمندی‌های جوانان را از دیگر عوامل پیشرفت کشور برشمرد و گفت‌: میدان دادن به جامعه جوان کشور و استفاده از قابلیت‌های آنان در عرصه‌های مختلف مدیریتی باعث پیشرفت چشمگیر کشور می‌شود.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۰:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید