اخبار

نشست مشترک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعضا کانون بازنشستگان اردبیل

نشست مشترک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعضا کانون بازنشستگان اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، با روسا و اعضای کانون بازنشستگان و مستمری بگیران استان دیدار و در رابطه با مشکلات و درخواست های کانون بازنشستگان ومستمری بگیران از نزدیک بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ با نشست اعضا هئیت مدیره کانون بازنشستگان اردبیل با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان موضوعات و مشکلات بازنشستگان و مستمری بگیران استان اردبیل بررسی شد.

در این دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل بازنشستگان را از اقشار ساعی و زحمتکش و نیروهای با تجربه در جامعه دانست و در اهمیت جایگاه و شان بازنشستگان گفت: بازنشستگان و مستمری بگیران سرمایه های اصلی ما هستند.

وی با اشاره به شاخص های رفاهی تخصیص یافته به بازنشستگان گفت: هم اکنون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان یک نهاد اجتماعی از طریق صندوق بازنشستگی و تامین اجتماعی در حال ارائه خدمات به بازنشستگان عزیز می باشد.

قاسم رحیمی با تاکید بر اولویت قراردادن مشکلات و درخواست های بازنشستگان ومستمری بگیران به عنوان نیروهای با ارزش و باتجربه بر ارتباطات و تعاملات بیشتر بازنشستگان ومستمری بگیران کانون ها با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در راستای کاهش مشکلات این قشر تاکید کرد.

درادامه این دیدار روسای کانون بازنشستگان و مستمری بگیران استان ضمن تشریح مسائل و مشکلات حوزه بازنشستگی خواستار رسیدگی و پیگیری هر چه بیشتر مشکلات کانون های بازنشستگان شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ پیگری یکسان سازی حقوق های بازنشستگان به عنوان یک مطالبه قانونی کشوری از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مشکلات مربوط در حوزه درمان و نرخ بالای بیمه های تکمیلی به جهت بالا بودن میانگین سنی بازنشستگان، افزایش تعداد تسهیلات قرض الحسنه از دیگر خواسته های اعضا کانون بازنشستگان اردبیل از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل بود.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید