اخبار

اجرای برنامه های بزرگداشت هفته کارگر با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اردبیل

اجرای برنامه های بزرگداشت هفته کارگر با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل ازحضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت اجرای برنامه های بزرگداشت هفته کارگر در اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، قاسم رحیمی در جلسه ستاد بزرگداشت هفته کارگر که با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه های زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل، دبیر خانه کارگر، نمایندگان شهرداری و صدا و سیما و با حضور نمایندگان واحدهای کارگری و تعاونی برگزار شد گفت: هفته کارگر فرصت مغتنمی برای کرامت قشر زحمتکش عرصه کار و تولید می باشد.

وی با اعلام اینکه جامعه کار و تلاش سرمایه انسانی تحقق رونق تولید است گفت: برنامه های هفته کارگر در سال جدید با رویکرد جدیدی نسبت به سال های قبل برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه  حمایت از قشر کارگر نباید معطوف به یک هفته گردد گفت: خدمات رسانی به مخاطبین مربوط به هفته ی خاص نمی باشد و همه ما موظفیم در جهت حمایت از این قشر جامعه از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

وی با اعلام حضور پاکسرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر در اردبیل، گفت: تجلیل از کارگران برتر استان، افتتاح زمین چمن مصنوعی کارگران، افتتاح سایت آموزشی امدادگر گازشهری و روستایی فنی و حرفه ای و افتتاح برنامه های مهارت آموزی در کارگاه تولیدی معلولان ذهنی بهزیستی و ... از دیگر مراسمات در نظر گرفته شده با حضور پاکسرشت در این ایام خواهد بود.

رحیمی با اشاره به اهم برنامه های پیش بینی شده جهت اجرا در هفته بزرگداشت کارگر گفت: برگزاری جشن های و مراسمات ویژه خانواده های کارگران در واحدهای تولیدی، برگزاری زنگ ورزش صبحگاهی در واحدهای کارگری، دیدار با خانواده های شهدای کارگر، عیادت از کارگران آسیب دیده، عیادت از کارگران بستری در مراکز درمانی تامین اجتماعی، مراسم بزرگداشت و تجلیل از کارگران، سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه و بازدید از مراکز تولیدی و کارخانه ها، برگزاری مسابقات ورزشی کارگران و استعداد یابی مهارتی دانش آموزان و ... از عمده برنامه هایی خواهد بود که به صورت مشترک به صورت استانی برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به تدارک اجرای 100 عنوان برنامه در این ایام تاکید کرد: برنامه هایی ویژه ای مانند نمایشگاه دستاوردهای کارگران و تولیدات استان، نمایشگاه عکس کارگری، خدمات پزشکی رایگان به جامعه کار و تلاش و اسایر برنامه های حوزه سلامت از دیگر برنامه های ستاد بزرگداشت هفته کارگر در این ایام خواهد بود.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید