اخبار

اجرای بیش از 100 عنوان برنامه به مناسبت هفته کارگر در اردبیل

اجرای بیش از 100 عنوان برنامه به مناسبت هفته کارگر در اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با برنامه ریزی های انجام شده شاهد اجرای بیش از 100 عنوان برنامه به مناسبت هفته کارگر در استان خواهیم بود.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، قاسم رحیمی در جلسه ستاد بزرگداشت هفته کارگر که با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه های زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل، دبیر خانه کارگر، نمایندگان شهرداری و صدا و سیما و با حضور نمایندگان واحدهای کارگری و تعاونی برگزار شد گفت: هفته کارگر فرصت مغتنمی برای کرامت قشر زحمتکش عرصه کار و تولید می باشد.

وی با اعلام اینکه جامعه کار و تلاش سرمایه انسانی تحقق رونق تولید است گفت: برنامه های هفته کارگر در سال جدید با رویکرد جدیدی نسبت به سال های قبل برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه  حمایت از قشر کارگر نباید معطوف به یک هفته گردد گفت: خدمات رسانی به مخاطبین مربوط ب هفته ی خاص نمی باشد و همه ما موظفیم در جهت حمایت از این قشر جامعه از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

وی با اعلام اینکه در طول هفته کارگر شاهد حضور یکی از مسئولین کشوری حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خواهیم بود، گفت: تجلیل از کارگران برتر استان طی مراسم یکی از برنامه های بزرگداشت این هفته خواهد بود.

رحیمی با اشاره به اهم برنامه های پیش بینی شده جهت اجرا در هفته بزرگداشت کارگر گفت: برگزاری جشن های و مراسمات ویژه خانواده های کارگران در واحدهای تولیدی، برگزاری زنگ ورزش صبحگاهی در واحدهای کارگری، دیدار با خنواده های شهدای کارگر، عیادت از کارگران آسیب دیده، عیادت ازکارگران بستری در مراکز درمانی تامین اجتماعی، مراسم بزرگداشت و تجلیل از کارگران، سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه و بازدید از مراکز تولیدی و کارخانه ها، برگزاری مسابقات ورزشی کارگران و استعداد یابی مهارتی دانش آموزان و ... از عمده برنامه هایی خواهد بود که به صورت مشترک به صورت استانی برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشره به تدارک اجرای 100 عنوان برنامه در این ایام تاکید کرد: برنامه هایی ویژه ای مانند نمایشگاه دستاوردهای کارگران و تولیدات استان، نمایشگاه عکس کارگری، خدمات پزشکی رایگان به جامعه کار و تلاش و اسایر برنامه های حوزه سلامت از دیگر برنامه های ستاد بزرگداشت هفته کارگر در این ایام خواهد بود.

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید