اخبار

دیدار رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل با فرمانده سپاه اردبیل

دیدار رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل با فرمانده سپاه اردبیل
رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل گفت: بسیج یک عزم ملی و برخواسته از اراده ملت و بطن جامعه هست و نمی توان با القا تفکرات غلط ملت هوشیار ایران را به این مجموعه مقدس بدبین کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، رئیس شورای قشر بسیج کارگری، مدیران شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل به تعدادی از مدیران واحدهای تولیدی به مناسبت روز جانباز و پاسدار با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

قاسم رحیمی در ابتدای این جلسه با محکوم کرد اقدام اخیر رئیس جمهور امریکا گفت: اقدامات اخیر رئیس جمهور امریکا موجب افزایش تنفر و انزجار از تفکر استکبار ستیزی در کشور شده است.

وی تصریح کرد: امروزه بسیج به عنوان نیروی مردمی درکنار سپاه از حریت نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال دفاع می باشد و خوشحالیم که پرچم بسیج با عنوان بسیج کارگری در کنار ماست.

رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل تاکید کرد: بسیج یک عزم ملی و برخواسته از اراده ملت و بطن جامعه هست و نمی توان با القا تفکرات غلط ملت هوشیار ایران را به این مجموعه مقدس بدبین کرد.

وی با اعلام همبستگی با سپاه گفت: امروز افتخار می کنیم در قالب فرماندهی قشر شورای بسیج کارگری توفیق خدمتگذاری در این مجموعه مقدس را پیدا کرده ایم.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل در ادامه با توضیح خدمات و دستاوردهای این دستگاه ها در استان گفت: شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه این وزارت به عنوان اجتماعی ترین نهاد حاکمیتی درحال ارائه خدمات به آحاد جامعه علی الخصوص به قشر آسیب آسیب پذیر هستند.

وی با اشاره به اینکه مقدمه توسعه اقتصادی منوط به امنیت یک کشور می باشد گفت: امروزه برخلاف تبلیغات و شانتاژهای خبری دشمن، کشورمان از امنترین نقاط دنیا محسوب می شود که این امنیت درحال تسری به کشورهای خاورمیانه در جهت مقابله با تروریسم، گروهک ها و داعش می باشد.

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید