اخبار

عیادت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با جانبازان بستری در بیمارستان ایثار

عیادت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با جانبازان بستری در بیمارستان ایثار
همزمان با اعیاد شعبانیه و روز جانباز، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به همراه سایر مسئولین استانی به منظور بزرگداشت ایثارگران عرصه دفاع مقدس با حضور در بیمارستان ایثار با جانبازان سر افراز هشت سال جنگ تحمیلی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی اردبیل، قاسم رحیمی در این دیدارضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ایام میلاد امام حسین(ع)، حضرت ابوالفظل(ع)و امام سجاد(ع)، از جانبازان به عنوان سرمایه هایی یاد کرد که جان بر کف نهادند و برای دفاع از ناموس ملت از هیچ تلاشی دریغ نورزیدند و در حسرت شهادت بی تابی می کنند.

وی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و قدر دانی از ایثارگران را در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه استقامت در مسیر ایثارگری و جانبازی برشمرد و عنوان کرد: جانبازی مدال ارزشمندی است که خداوند این نعمت گرانبها را نصیب بندگان پاک و بی آلایش خود می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتناعی اردبیل در ادامه گفت: ملت قهرمان ایران آرامش و آسایش امروز خود را مدیون جانفشانی های دریادلانی چون شماست که تفسیر گر واقعی معنای ایثار هستید و در پیروی از اسطوره وفاداری و شجاعت حضرت ابالفضل العباس (ع)، آن قهرمان بی بدیل قیام کربلا، حماسه ای دیگری آفریدید.

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید