اخبار

مدیرکل تعاون و رفاه اجتماعی اردبیل خبر داد؛

مشارکت جامعه کار و تولید اردبیل در حمایت از سیل‌زدگان

مشارکت جامعه کار و تولید اردبیل در حمایت از سیل‌زدگان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در پی جاری‌شدن سیل در بخش‌هایی از کشور، تعاونگران و جامعه کار و تولید استان جهت کمک به سیل زدگان مشارکت می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ در پی جاری‌شدن سیلاب در بخش‌هایی از کشور و جان‌باختن و آسیب‌دیدن جمعی از هموطنانمان، طبق مصوبه جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل هم اکنون مراکز کمیته امداد و بهزیستی استان با برپایی چادر آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی هم استانی‌های عزیز بوده و تعاونگران و جامعه کار و تولید نیز حضور چشمگیری را خواهند داشت.

وی با اشاره به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی قابل توجه در روزهای آغازین سال توسط دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل، یادآور شد: تاکنون ۶۲۰ میلیون ریال مساعدت نقدی به حساب کمیته امداد و هلال احمر توسط دستگاه‌های زیرمجموعه با مشارکت تعاونگران و واحدهای تولیدی واریز شده است.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ضمن تشکر از مساعدت‌های غیرنقدی واحدهای تولیدی استان، یادآور شد: محموله جمع آوری شده واحدهای تولیدی استان به ارزش ۷۲۰ میلیون ریال بوده که عمدتاً شامل آب معدنی و مواد کنسروی می‌باشد و با تمهیدات اندیشیده شده در حال ارسال به مناطق سیل زده است.

وی با اشاره به وجود کارخانه‌های تولیدی آب معدنی در استان، افزود: طی هماهنگی به عمل آمده توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با واحدهای تولیدی آب معدنی، محصولات تولیدی این واحدها با تخفیف و مساعدت قابل توجه تهیه و توسط سه دستگاه ماشین سنگین از طرف شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل به این مناطق ارسال خواهد شد.

رحیمی با یادآوری اینکه جمع آوری کمک‌ها ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: محموله دیگری نیز توسط یک دستگاه تریلی شامل مواد غذایی کنسروی، وسایل بهداشتی و سایر اقلام به زودی بارگیری و به مناطق سیل زده ارسال می‌شود.

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید