اخبار

جمع آوری اقلام مورد نیاز جهت ارسال به مناطق سیل زده

جمع آوری اقلام مورد نیاز جهت ارسال  به مناطق سیل زده
اولین جلسه فوق العاده شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل با حضور کلیه اعضاشورای هماهنگی و معاونین محترم جمعیت هلال احمر و مدیریت بحران استان با هدف کمک به هموطنان سیل زده تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ اولین جلسه فوق العاده شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل با حضور کلیه اعضاشورای هماهنگی و معاونین محترم جمعیت هلال احمر و مدیریت بحران استان تشکیل گردید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در ابتدای جلسه با تبریک عید به مدیران اعضای شورای هماهنگی گفت: رونق تولید برابر با رونق معیشیت مردم، اشتغال و تقویت اقتصاد است و با رونق تولید و کاهش سهم خام فروشی از اقتصاد کشور ارزش پول ملی نیز احیا می‎شود.

وی با تاکید برا اینکه اقتصاد و تولید تاثیر مستقیم برهمدیگر دارند، بیان کرد: اتخاذ سیاست های اقتصادی مدون در جهت ثبات بازار و رفتن به سمت اقتصاد باز یکی از اصلی ترین شاخصه تحقق شعار سال و رونق تولید می باشد. 

رحیمی  در ادامه نقش دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در تحقق شعار سال مهم عنوان کرد و افزود: پول ملی وقتی قوی می‌شود و قوی می‌ماند که تولید ملی قوی باشد و با قوت تداوم یابد و تحقق این مهم عظم و همت تمام نهادهای دولتی را می طلبد.

وی هدف از برگزاری فوق العاده جلسه شورای هماهنگی را دستور صریح معاون پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص امداد رسانی به مناطق سیل زده اعلام نمود و تصریح کرد: در سالی که به نام سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری مزین شده است تمامی دستگاههای اجرایی و واحدهای تولیدی علاوه بر وظیفه اداری به عنوان یک انسان وظیفه دارند بهیاری هموطنان سیل زده خود بشتابند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاونف کار و رفاه اجتماعی اردبیل در ادامهاین جلسه  هر یک از مدیران دستگاههای اجرایی، مدیریت بحران، هلال احمر و فرمانده بسیج کارگری توضیحات مربوطه را مطرح نمودو مقرر گردید:

1-  مدیران شورای هماهنگی تا پایان تعطیلات نوروزی در محل خدمت حضور فعال داشته باشند.

 

2- جهت واریز نقدی شماره حساب افتتاح شده به نام کمیته امداد نزد بانک ملی به صورت کتبی از طریق دبیرخانه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به دستگاه های اجرایی عضو شورای هماهنگی اعلام گردد.

3- کلیه دستگاه های اجرایی تمام اقلام مورد نیاز شامل: مواد خوراکی، پتو، وسایل گرمایشی، ست بهداشتی، آب آشامیدنی، زیرانداز، مواد شوینده و سایر کالاهای اساسی برای ارسال به استان های حادثه خیز با هماهنگی کمتیه امدادامام خمینی اقدام نمایند.

4- کلیه مدیران دستگاه های اجرایی اطلاع رسانی لازم به واحدهای تابعه و سازمان های مردم نهاد تحت پوشش خود به طرق مختلف اقدامات لازم را انجام دهند.

5- تمامی دستگاه های اجرایی به واحدهای زیر مجموعه خود اعلام نمایند تا چادرهایی که در سطح شهر و یا روستا توسط کمیته امداد دایر گردیده می توانند اقلام خود را اهدا نمایند.

6- تمامی مدیران دستگاه های اجرایی گزارشات روزانه خود را جهت جمع بندی و ارسال به وزارت متبوع به دبیرخانه شواری هماهنگی اعلام نمایند.

 

 

۸ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید