اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

پیام تبریک مدیرکل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت فرارسیدن عید نوروز
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل طی پیام فرارسیدن سال نو را به عموم‌ مردم علی‌الخصوص جامعه کار تلاش استان تبریک گفت.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل طی پیام فرارسیدن سال نو را به عموم‌ مردم علی‌الخصوص جامعه کار تلاش استان تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:
 
«در فضایی آکنده از عطر معنویت سال ۱۳۹۷ را پشت سر گذاشته و وارد سال ۱۳۹۸ شدیم؛ سالی که بهارش با میلاد مسعود حضرت امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام و آغاز ماه مبارک رمضان آغشته شده که بشارت دهنده سالی پر از خیر برکت برای هم میهنان عزیزمان می‌باشد.

 اینک که طبیعت در طلیعه بهار، جان و حیات دوباره می یابد، ما نیز بر بهار جان ها و قلب عالم امکان سلام و درود می فرستیم و سال نو را با تجدید عهد و ارادت به آن ذخیره الهی آغاز می‌کنیم و از خداوند مسئلت می‌نماییم که نصیب و روزیمان را از برکت و هدایت های آن امام هادی بیش از پیش قرارد دهد و جان ما را زنده و بهاری و شادابی و نشاط ما را درظل هدایت و برکات ایشان مستدام و مستمر نماید.

فرارسیدن بهار و سال نو را خدمت همه استانی‌های عزیز علی‌الخصوص تعاونگران، جامعه کار و تلاش، مددجویان، بازماندگان، مستمری بگیران و تمام گروه‌های هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت، معنویت و شادابی برای شما مسئلت می‌نمایم».

قاسم رحیمی
رئیس شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل

۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید