اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی اردبیل طی پیامی ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر را به جامعه کار و تلاش، تشکلات کارگری و کارفرمایی، تعاونگران و همکاران این اداره کل تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، قاسم رحیمی طی پیامی ولادت حضرت علیی (ع) و روز پدر را به جامعه کار و تلاش، تشکلات کارگری و کارفرمایی، تعاونگران و همکاران این اداره کل تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است : فرارسیدن ۱۳ رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت علی (ع) امیرالمومنین و بزرگ مرد عدالت و معنویت، مظهر شجاعت و انسانیت و همچنین روز پدر را خدمت کلیه جامعه کار و تلاش، تشکلات کارگری و کارفرمایی، تعاونگران و همکاران تبریک و تهنیت عرض می کنم.
به درستی که حضرت علی (ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن ، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.

بی شک با میلاد مولود کعبه در ماه نزول برکات ایزد منان محبت بر عرشیان و فرشیان تمام شد تا شرط آسمانی شدن را تنها از طریق تأسی از رب النوع عشق، ایثار، مهربانی و گذشت بدانند . 

۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید