اخبار

حمایت از کودکان بی سرپرست حمایت از فردای کشور است

حمایت از کودکان بی سرپرست حمایت از فردای کشور است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در جشن آرزوها که به حمایت شرکت تعاونی مهرپرور سبلان برگزار شد گفت: کودکان امروز ما سرمایه های آینده کشور هستند و توجه به آینده این کشور امری ضروری می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، قاسم رحیمی عصر پنجشنبه در جشن آرزوها که به حمایت شرکت تعاونی مهرپرور سبلان برگزار  شد گفت: کودکان امروز ما سرمایه های آینده کشور هستند و توجه به آینده این کشور امری ضروری می باشد.

وی با اشاره به هدف این جشن گفت: این جشن با دعوت خیرین استان جهت برآورده کردن آرزوهای کودکان اردبیلی در ایام منتهی به نوروز در شرایط بسیار دشوار اقتصادی برای خانواده هایی که توان مالی لازم جهت تهیه اقلام مختص به این ایام را ندارند برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در این مراسم گفت: خیرین اردبیل همیشه در کار خیر پیش قدم بوده و بزرگان خیر این استان از نام و آوازه بزگی برخوردار بوده که این فرهنگ طنین انداز سلوک پاک پیشنیان این دیار بوده است.

وی با اشاره به اینکه در کار خیر همه بر اساس توان خود باید پیش قدم شویم گفت: توجه به حمایت های معنوی در کنار حمایت های مادی از کودکان خانواده های بی بضاعت و ایتام نباید فراموش شود چرا که بسیاری از کودکان اردبیل از دست نوازش پدر و مادران خود محروم هستند.

رحیمی با تاکید به اینکه مشارکت در کار خیر کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد گفت: بسیاری از آسیب های اجتماعی و بزه ها امروزی ریشه در کمبودهای دوران کودکی افراد دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار  و رفاه اجتماعی اردبیل در این جشن با اجرای برنامه های شاد و مسابقات مختص کودکان برگزار شد، آرزوی کودکان و ایتام بی بضات که در قالب نقاشی در محل این برنامه نصب شده بود به همت خیرین استان برآورده شد.

 

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید