اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مطرح کرد:

شفاف سازی در دستگاها در اولویت باشد

شفاف سازی در دستگاها در اولویت باشد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: بدنه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حوزه خطیری به لحاظ اختصاص بالاترین مبلغ ردیف بودجه در کشور به خود می باشدکه این مهم مسئولیت مدیران حراست را چند برابر می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، قاسم رحیمی در جلسه شورای هماهنگی مدیران حراست دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل هدف از تشکیل این جلسه را هماهنگی بیشتر در یافتن گلوگاه های مفسده خیز عنوان کرد.

وی با اشاره با جایگاه حراست در سیاست های کلان کشور گفت: مدیران حراست بازوان اصلی ادارت در صیانت از حقوق کارکنان و شناسایی حوزه های مفسده خیز هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با تاکید بر اینکه افراط لزوما دارای خروجی مطلوب نمی باشد گفت: ارشاد و برخورد قاطع با فساد از وظایف غیرقابل اغماض مدیران حراستی می باشد.

وی با یادآوری اینکه عموم خدمات دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دهک های پایین و آسیب پذیر جامعه می باشد گفت: برای جلوگیری از هرگونه تخلف شفاف سازی در دستگاه ها باید در اولویت باشد.

رحیمی با عنوان اینکه تمامی هنجارها در قانون مشخص گردیده است افزود: مرقانون، خط قرمز همه ما در خدمات رسانی و انجام وظایف است.

وی با اشاره به نقش خطیر حراست در دستگاه ها گفت: مدیران حراست به واقعیت سنجی در بحث ارزیابی توجه ویژه ای داشته باشند چرا که تصمیم مبتنی بر هرگونه حب یا بغض می تواند آسیبزا باشد.

رحیمی با تاکید براینکه صداقت با مردم خواسته اصلی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است گفت: این مجموعه با دقت کامل در ارائه تسهیلات و جلوگیری حداکثری از انحرافات در پرداخت این تسهیلات با شفافیت کامل پایبند تعهدات خود می باشد.

وی تاکید کرد: بدنه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حوزه خطیری به لحاظ اختصاص بالاترین مبلغ ردیف بودجه در کشور به خود می باشدکه این مهم مسئولیت مدیران حراست را چند برابر می کند.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: مشکلات مالی پرسنل شاخص مهمی در ایجاد فساد می باشد.

 

۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید