اخبار

ششمین کارگاه آموزشی ایمنی برای کارگران ساختمانی شهرستان اردبیل برگزار شد

ششمین کارگاه آموزشی ایمنی برای کارگران ساختمانی شهرستان اردبیل برگزار شد
ششمین دوره کارگاه آموزشی ایمنی و حوادث ناشی از کار برای کارگران ساختمانی شهرستان اردبیل در سالن آمفی تئاتر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل ، ششمین دوره کارگاه آموزشی ایمنی و حوادث ناشی از کار برای کارگران ساختمانی شهرستان اردبیل  در سالن آمفی تئاتر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل برگزار شد.

اصغر مناف زاده، مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل اظهار داشت: کارگاههای آموزشی ایمنی و حوادث ناشی از کار با همکاری و مشارکت انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان با هدف آشنایی کارگران ساختمانی با انواع حوادث ناشی از کار و راههای کاهش آن در طول سال جاری برنامه ریزی و اجرا گردید که آخرین کارگاه که ششمین دوره ی آن در سال جاری بود روز پنجشنبه مورخ 9/12/97 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در این دوره آموزشی بیش از 120نفر از کارگران ساختمانی حضور داشتند که با شیوه های کاهش حوادث ناشی از کار که توسط فیوضات، بازرسی کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه گردید آشنا شدند و در پایان از چند کارگر ساختمانی نمونه تجلیل گردید.

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید