اخبار

ارزیابی عملکر شش ماهه دوم شهرستان های تابعه

ارزیابی عملکر شش ماهه دوم شهرستان های تابعه
مسئول تیم خود ارزیابی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: ارزیابی ادواری 6 ماهه دوم سال 97 در کلیه حوزه های تخصصی مدیریت روابط کار، مدیریت تعاون، مدیریت اشتغال و توسعه کارآفرینی، مدیریت امور اجتماعی، فرهنگی و ورزشی و مدیریت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی در نیمه اول اسفندماه از کلیه شهرستانهای تابعه به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ مسئول تیم خود ارزیابی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: ارزیابی ادواری 6 ماهه دوم سال 97 در کلیه حوزه های تخصصی مدیریت روابط کار، مدیریت تعاون، مدیریت اشتغال و توسعه کارآفرینی، مدیریت امور اجتماعی، فرهنگی و ورزشی و مدیریت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی در نیمه اول اسفندماه از کلیه شهرستانهای تابعه به عمل آمد.

وی تصریح کرد: در این ارزیابی که مرحله دوم از سری ارزیابی های ادواری سالجاری می باشد سعی شده است تا ضمن علمی شدن شیوه های بازرسی از طریق ارائه آموزش های لازم به اعضا و بروزرسانی چک لیست های بازرسی در تمامی حوزه ها از نیروهای توانمند، مجرب، جوان و خلاق استفاده شود.

شاهعلیزاده عنوان کرد: آنچه که ارزیابی های سالجاری را با سالهای پیش از آن متمایز ساخته است اضافه شدن مباحثی چون بررسی نحوه اجرای تصویب نامه حقوق شهروندی در نظام اداری و استقرار میز خدمت حضوری در ادارات و نمایندگی های شهرستانهای تابعه به این ارزیابی های می باشد که بیانگر توجه ویژه و جدی مدیرکل محترم  این اداره کل به موضوع تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت مراجعین از خدمات ارائه شده در کنار اجرای وظایف و مسئولیت های محول شده به کارکنان می باشد .

وی افزود: این ارزیابی ها از سال 89 به طور مستمر و مداوم تاکنون انجام می شده است و کوشش شده است با شناسایی نقاط ضعف موجود نسبت به رفع آن و بهبود عملکرد واحدهای اجرایی به منظور افزایش رضایت مراجعین و خدمت به مردم شریف ایران اسلامی اقدام گردد.

شایان ذکر است در ارزیابی مرحله اول شهرستانهای اردبیل و مشکین شهر مشترکاً حائز رتبه اول استان و پارس آباد و گرمی به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 به گفته مسئول تیم خود ارزیابی، نتایج مرحله دوم و نتایج تجمیعی و نهایی این ارزیابی ها به همراه رتبه بندی شهرستانها بر حسب عملکرد انجام شده پس از عید باستانی نوروز 98 اعلام و از ادارات یا نمایندگی های برتر استانی تجلیل بعمل خواهد آمد.

 

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید