اخبار

توزیع تولیدات گوشتی به قیمت مصوب توسط تعاونی‌های مصرف کارکنان ادارات

توزیع تولیدات گوشتی به قیمت مصوب توسط تعاونی‌های مصرف کارکنان ادارات
به پیشنهاد مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی اردبیل و موافقت دادستان اردبیل، در آستانه شب عید برای کنترل بازار و کاهش فشار اجتماعی، بخشی از تولیدات گوشتی به قیمت مصوب و با نظارت کامل دستگاه‌های نظارتی توسط تعاونی‌های مصرف کارکنان ادارات به تعداد و مقدار مشخص توزیع می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی صبح امروز در جلسه کمیته نظارت بر فرایند عرضه مایحتاج عمومی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سبب توزیع 14 دوره سبد حمایت غذایی در بین جامع هدف از ظرفیت های لازم جهت عرضه مایحتاج عمومی برخوردار است.

وی با یادرآوری تجربه موفق  در نحوه عرضه سبد مواد غذایی برای جامعه تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و خانواده های بی بضاعت با صدور کارت الکترونیکی جهت مراجعه مرجعه جامعه هدف  به فروشگاه های طرف قرارداد در امر توزیع سبد غذایی، گفت: می توان با بهره گیری از ظرفیتهای فیزیکی این طرح اقدام به پخش مایحتاج عمومی برای این قشر از جامعه در قالب کارتهای الکترونیکی بدون هیچ فرایند اضافی و صف نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ در ادامه این جلسه جهت حمایت از قشر کارگری با توزیع مایحتاج عمومی در کارخانه و واحدهای کارگری بزرگ استان موافقت گردید.

شایان به ذکر است به پیشنهاد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و موافقت داداستان اردبیل مقرر شد در آستانه شب عید برای کنترل بازار و کاهش فشار اجتماعی، بخشی از تولیدات گوشتی به قیمت مصوب و با نظارت کامل دستگاه‌های نظارتی  توسط تعاونی‌های مصرف کارکنان ادارات به تعداد و مقدار مشخص توزیع گردد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید