اخبار

ایجاد اشتغال همچنان مهم ترین اولویت استان است

ایجاد اشتغال همچنان مهم ترین اولویت استان است
استاندار اردبیل در بیست و هشتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان گفت: ایجاد فرصت شغلی همچنان مهم ترین اولویت استان ماست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ اکبر بهنام جو گفت: برنامه‌ریزی اشتغال جدید جوانان استان با هدف گذاری ایجاد ۲۰ هزار شغل جدید در سال آینده نیز به جد ادامه خواهد داشت و مبلغ ۷۹۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات از محل منابع بانکی مربوط به بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۷ به استان اردبیل  اختصاص یافته است.

استاندار اردبیل افزود: بخش صنعت،معدن و تجارت با ۲۲۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و بخش کشاورزی با ۳۶۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به ترتیب با۵/۲۸ و ۴۵/۶ از تسهیلات برنامه تولید و اشتغال را به خود اختصاص داده است.

بهنام جو  اظهار کرد: در برنامه اشتغال سال ۹۸ به طرح های دانش بنیان و کسب و کارهای نو توجه جدی شده است و توسعه گلخانه ها به لحاظ اشتغال و درآمد قابل توجه به طور ویژه در نظر گرفته خواهد شد.

استاندار اردبیل از مدیران دستگاه‌ها خواست برنامه ریزی و هدف گذاری اشتغال سال ۹۸ و تعهد هر یک از دستگاه ها را با برش شهرستانی و مشخص کردن طرح‌ها و پروژه‌های خود و نیز سهم هریک از بانک ها را  قبل از آغاز سال جدید اعلام کنند.

استاندار اردبیل با اشاره به شروع برخی طرح‌های تولیدی و اشتغال زایی از اواخر سال گذشته و تسریع در روند اجرا و تکمیل آن در سال جاری، ابراز امیدواری کرد با افتتاح و به بهره برداری رسیدن این طرح ها شاهد شکوفایی اقتصادی استان و تسهیل در تحقق برنامه‌های اشتغال و نیل به اهداف از پیش تعیین شده تا اواخر سال آتی باشیم.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید