اخبار

اخذ مجوز تعهدی برای پرداخت تسهیلات نمی باشد

اخذ مجوز تعهدی برای پرداخت تسهیلات نمی باشد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: با توجه به قوانین حوزه بانکی متقاضیان با آگاهی کامل از قوانین اقدام به درخواست تسهیلات کنند و اخذ مجوز تعهدی برای پرداخت تسهیلات نمی باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شانزدهمین جلسه پنجره واحد فرایند پذیرش و پرداختتسهیلات  بانکی از محل قانون حمایت از توسعه و ایجاداشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با حضور استاندار، سرپرست معاونت اقتصادی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران دستگاه های اجرایی و بانک های عامل برگزار و مشکلات بیش از 50 نفر از طرح های اشتغالزای روستایی به صورت حضوری بررسی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: در جلسه پنجره واحد اشتغال روستایی استان به دنبال تسریع و حذف بروکراسی های ادارای در روند ارائه تسهیلات به سرمایه گذاران هستیم و جهت حصول نتیجه بهتر مشکلات سرمایه گذاران با حضوران مدران کل دستگاه های بخشی، مدیران بانک های عامل به صورت رودرو با صاحبان طرح های اشتغال زا و با نظارت مستقیم شخص استاندار بررسی می شود.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس شیوه نامه اشتغال پایدار روستایی و عشایری بانک ها تا دوماه پس از معرفی فرد متقاضی جهت تعیین تکلیف طرح ها در خصوص ارائه تسهیلات دارای فرصت می باشند.
 
رحیمی خاطر نشان کرد: ما دستگاه های اجرایی و بانکها مکلف هستیم از سختگیری های بی مورد خودداری که و شرایط را برای سرمایه گذاری در استان فراهم سازیم.

 

وی اکثر مشکلات متقاضیان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی را موضوع تضامین دانست و یادآور شد: با توجه به قوانین حوزه بانکی متقاضیان با آگاهی کامل از قوانین اقدام به درخواست تسهیلات کنند.

در ادامه این جلسه سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گفت: متقاضیان تسهیلات بانکی اخذ مجوز بهره برداری از طرح ها ار به منزله پرداخت وام تلقی نکنند و داشتن مجوز از اولین شرایط لارم برای شروع هرنوع کسب و کار می باشند.

 

 

 

 

۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۷:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید