اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در جلسه کارگروه بانوان:

احداث بازارچه محصولات مشاغل خانگی مطالبه قانونی و جدی بانوان باشد

احداث بازارچه محصولات مشاغل خانگی مطالبه قانونی و جدی بانوان باشد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: با توجه به سهم گسترده بانوان در تولید محصولات مشاغل خانگی احداث بازارچه فروش این محصولات طبق ماده 10 قانون از مطالبات جدی بانوان باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ قاسم رحیمی در جلسه کارگروه اشتغال استان گفت: بانوان نیمی از جامعه می باشند و حضور فعال این قشر در بحث اقتصاد و اشتغال غیر قابل انکار می باشد.

وی افزود با اشاره به تدوین 10 عنوان برنامه توسعه در کشور گفت: در کشور ما ظرفیت های قانونی مناسبی جهت حمایت از بانوان پیش بینی شده است که بانوان باید با آگاهی از حقوق خود به دنبال احقاق آن باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاسیس تشکل های قوی و منسجم حوزه بانوان را امری ضروری دانست و عنوان کرد: زنان استانمان باید با بهرگیری از ظرفیت های اینگونه تشکل ها به بحث اشتغال و اقتصاد در اشل بالاتر ورود پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه شرکت های تعاونی توسعه عمران از ظرفیت های قانونی ویژه ای برخوردار هستند، تاکید کرد: زنان استان اردبیل با تشکیل شرکت های توسعه عمران ویژه بانوان می توانند بدون هیچگونه کار تشریفاتی و برگزاری مناقصه و مزایده در بهره برداری و استفاده از طرح های دولتی سهیم باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: با توجه به سهم گسترده بانوان در تولید محصولات مشاغل خانگی احداث بازارچه فروش این محصولات طبق ماده 10 قانون از مطالبات جدی بانوان باشد.

 

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۲۳:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید