اخبار

تاکید استاندار اردبیل برای برنامه ریزی افق اشتغال تا 1400

تاکید استاندار اردبیل برای برنامه ریزی افق اشتغال تا 1400
استاندار اردبیل در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اظهار کرد: باید با برنامه ریزی لازم و جزء به جزء افق اشتغال تا۱۴۰۰را در حوزه های مختلف بررسی و اعلام کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، اکبر بهنام جو در بیست و هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل با اشاره به اینکه برنامه ریزی ها باید با برش شهرستانی انجام شود افزود: مدیران کلیه دستگاه های اجرایی باید پروژه های نیمه تمام دارای ظرفیت اشتغال را احصاء و اعلام کنند و جهت تکمیل آن جدول زمان بندی داشته باشند.

رییس کارگروه تخصصی اشتغال افزود: استان اردبیل دارای پتاسیل و استعدادهای بکر گردشگری دارد باید به سمت ایجاد پروژه های گردشگری و جذب مسافر بیشتر حرکت کرد.

وی گفت:در بخش کشاورزی راه اندازی طرح های گلخانه ای که زودبازده بوده و دارای اشتغال زایی پایدار دایمی، از همه مهمتر نیاز به آب کمتر دارند مورد توجه قرار گیرد.

استاندار اردبیل برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی در هر ۴۵ روز شهرستان ها را یاداور شد و افزود: جلسات اقتصاد مقاومتی می تواند پیش زمینه مناسبی برای برگزاری و بررسی طرح های مهم کارگروه اشتغال باشد چرا که در این جلسات تعدادی مدیران دستگاه های اجرایی نیز حضور دارند.

وی سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان در شهرستان گرمی را یکی از اقدامات مهم بر شمرد و گفت: باید تلاش کنیم با ایجاد زیرساخت های لازم و جذب سرمایه گذار زمینه اشتغال ۳۰هزار نفر در سال۹۸ فراهم شود.

در این جلسه مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون سازمان جهاد کشاورزی، سرپرست سازمان صنعت معدن، تجارت و تعدادی از حاضرین جلسه گزارش عملکرد خود را در حیطه اشتغال تشریح کردند.


۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۷:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید