اخبار

در پنجمین نشست هم اندیشی و انتقال تجربه مدیران کل استانی، ستادی و سازمانهای تابعه وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی :

بایدها و نبایدهای قوانین و مقررات مالی و اداری تشریح شد

بایدها و نبایدهای قوانین و مقررات مالی و اداری تشریح شد
معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پنجمین نشست هم اندیشی و انتقال تجربه مدیران کل استانی، ستادی و سازمانهای تابعه را با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و استانها، رئیس موسسه کار و تأمین اجتماعی و نماینده مجلس شورای اسلامی، در بهمن سال جاری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، نصرا...بازوند، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست ضمن اشاره به سلسله نشست های هم اندیشی و انتقال تجربه مدیران که در سال 97 برگزار شده است، از برنامه ریزی این  معاونت برای ادامه اجرای نشست های آموزشی مذکور در سال آینده خبر داد.

وی همچنین به بیان اهمیت آموزش بایدها و نبایدهای اداری و مالی ازنگاه " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  پرداخت و افزود وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آموزش قوانین و مقررات حقوقی و دیوان محاسبات برای مدیران در حوزه اداری و مالی تأکید کرده  است.

گفتنی است، "حسن سلیمانی "نماینده مجلس شورای اسلامی نیز برای آموزش و تشریح بایدها و نبایدهای قانونی اداری و مالی، دراین نشست حضورداشت.

این نشست با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل و مدیران کل سایر استان ها روز پنجشنبه در محل وزارت برگزار شد.

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید