اخبار

استاندار اردبیل:

ایجاد اشتغال از اولویت های اول استان است

ایجاد اشتغال از اولویت های اول استان است
اکبر بهنام جو در جلسه اقتصاد مقاومتی در شهرستان نمین گفت: مردم باید نتیجه تلاش ها را در زندگی و معیشت خود مشاهده کنند و ما وظیفه داریم با برنامه ریزی دقیق و صحیح در افزایش تولید و اشتغال استان تلاش نماییم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ اکبر بهنام جو در جلسه اقتصاد مقاومتی در شهرستان نمین با اشاره به مشکلات معیشتی پیش آمده برای شهروندان  در اثر تحریم های ظالمانه اخیر گفت: مردم اگر شاهد تلاش های دلسوزانه و  ثمربخش مسئولان باشند فشارها را تحمل خواهند کرد.

وی بر لزوم ساده زیستی و پاکدستی مسئولان تاکید کرد و اظهار داشت: مردم نیازمند توجه و تلاش بیشتر مسئولان هستند و وظیفه همه ماست تا با تلاش مضاعف و با جدیت در همه محورها به دنبال توسعه استان باشیم.

بهنام جو ایجاد اشتغال و افزایش درآمد عمومی و ارتقای سطح معیشتی شهروندان را از اولویت های استان دانست و گفت: مردم باید نتیجه تلاش ها را در زندگی و معیشت خود مشاهده کنند و ما وظیفه داریم با برنامه ریزی دقیق و صحیح در افزایش تولید و اشتغال استان تلاش نماییم.

استاندار اردبیل حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان را از محورهای برنامه ریزی استان برشمرد و گفت: ما جلسات اقتصاد مقاومتی را هر ۴۵ روز در شهرستان ها برگزار خواهیم کرد و همه دستگاه های اجرایی ملکف  هستند تا زمان برگزاری جلسه بعدی مصوبات این جلسات را پیگیری و به نتیجه برسانند.

در ابتدای این جلسه فرماندار نمین و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گزارشی از وضعیت اشتغال و تولید در شهرستان نمین ارائه نمودند و مشکلات ۱۰ واحد تولیدی بزرگ مشکل دار شهرستان توسط مدیران شرکت های بخش خصوصی و مدیران دولتی مرتبط مطرح و برای حل مشکلات آنها تصمیمات لازم مورد بررسی قرار گرفته و مصوب شد.

در این جلسه ائمه جمعه نمین و عنبران، کریمی و فیضی نمایندگان مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان و سایر مدیران استان حضور داشتند و نظرات خود در خصوص مباحث اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را مطرح کردند.

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید