اخبار

حضور گسترده کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور گسترده کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در راهپیمایی ۲۲ بهمن
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کارکان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل همگام با آحاد جامعه در راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن حاضر شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛  قاسم رحیمی روز دوشنبه ۲۲ بهمن‌ماه با حضور در جمع راهپیمایان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امروز جامعه کار وتلاش در همه نقاط کشور در این راهپیمایی حضور پیدا کرده‌اند تا پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان انقلاب اسلامی و دست‌نشانده‌های آن بدهند.

وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی بارها گفته بودند که انقلاب اسلامی چهلمین سالگرد خود را نمی‌بیند و جشن سالگرد پیروزی انقلاب برگزار نمی‌شود، اما مردم بار دیگر حضور خود را اعلام کردند و این حضور در شرایطی انجام می‌شود که آمریکا مشکلات متعددی را برای ما ایجاد کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با اشاره به حضور مردم علی‌رغم شرایط نامساعد جوی گفت: مردم ما در   زیر بارش برف در راهپیمایی حاضر شده‌اند و این‌ها نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پاک شهدا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  کارکان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل نیز همگام با آحاد جامعه در راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن حاضر شدند.

 

۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید