اخبار

استاندار اردبیل: کارگران در خط مقدم خنثی‌سازی تحریم‌های دشمنان قرار دارند

استاندار اردبیل: کارگران در خط مقدم خنثی‌سازی تحریم‌های دشمنان قرار دارند
استاندار اردبیل گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران سعی می‌کنند با تحریم و تهدید ملت ما را زمینگیر کنند در حالی که جامعه کارگری در خط مقدم مقابله و خنثی شدن این توطئه‌ها قرار دارند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل،اکبر بهنامجو در همایش کار و تلاش ویژه جامعه کارگری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع فدک اردبیل اظهار کرد: از روحیه جهادی و تلاشگر معاون پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که پیگیر مسایل و موضوعات مختلف به ویژه توسعه سرمایه‌گذاری در استان‌ها هستند قدردانی می‌کنیم و بر این باوریم وجود چنین مدیران توانمند و اخلاق‌مدار شایسته‌ترین جبهه کار و تلاش را به وجود می‌آورد.
وی مبارزه با استکبار جهانی را در جنگ تمام عیار اقتصادی با تکیه بر توان داخلی و افزایش تولید ملی یادآور شد و خاطرنشان کرد: کارگران در این جنگ اقتصادی در خط مقدم مقابله و مبارزه قرار دارند به طوری که باید قدر تلاش این جهادگران و مجاهدان واقعی را در مسیر توانمندی اقتصادی بدانیم.
رئیس شورای اداری استان اردبیل بیان کرد: وظیفه ذاتی ما حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان است و اگر مدیران ما امروز از این بابت در جهنم نباشند در برزخ همواره دغدغه اشتغال و افزایش تولید را دارند.
بهنامجو با بیان اینکه در عبور و گذر از این مشکلات و فشارها قطعا کارآفرینان و سرمایه‌گذاران با تحمل و بردباری سعی می‌کنند تا تولید را سرپا نگهدارند، تصریح کرد: نمونه این حرکت صبورانه را در کارخانه آرتاویل تایر شاهد بودیم که در یک مدت کوتاهی این کارخانه تعطیل شد اما همراهی و سعه صدر کارگران به حدی بود که ما کوچکترین اعتراض‌ها و تحصن کارگری را شاهد نبودیم.
وی قناعت و صبوری را از ویژ‌گی‌های کارگران شایسته و عزتمند استان اردبیل برشمرد و گفت: این کارخانه هم اکنون با تولید 30 هزار حلقه لاستیک بیش از 75 میلیون دلار درآمد ارزی را نصیب چرخه اقتصادی این استان می‌کند و در حقیقت این کارخانه در فازهای جدید می‌تواند هم به تولید متنوع و هم جذب کارگران بیشتر اقدام کند.
استاندار اردبیل تاکید مقام معظم رهبری را در سال حمایت از کالای ایرانی یادآور شد و اظهار کرد: همانگونه که معظم‌له تاکید کردند جهادگران واقعی امروز کشور کارگران و سرمایه‌گذاران و کارآفرینانی هستند که تلاششان بر استقلال و خودکفایی کشور است.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۲۲:۳۰
اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید