اخبار

معاون پارلمانی وزیر تعاون: 1200 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان‌ها انجام شده است

معاون پارلمانی وزیر تعاون: 1200 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان‌ها انجام شده است
معاون پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون یک هزار و 200 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف در سطح استان‌ها انجام شده و همچنان این روند ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل،همایش کار و تلاش ویژه جامعه کارگری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع فدک اردبیل برگزار شد.

در این همایش میرهادی رومیانی در همایش کار و تلاش ویژه جامعه کارگری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع فدک اردبیل اظهار کرد: استاندار اردبیل در کنار مجمع نمایندگان این استان در تعامل و ارتباطی که با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارند سعی در افزایش اعتبارات و اخذ مجوزهای لازم در حمایت از سرمایه‌گذاری در این استان دارند تا ابرپروژه‌های متعدد شکل عملیاتی و اجرایی به خود بگیرد.

وی سرمایه‌گذاری یک هزار و 200 میلیارد تومانی در استان‌ها را یادآور شد و خاطرنشان کرد: از محل صندوق توسعه ملی 1.5 میلیارد دلار منابع برای توسعه روستاها در نظر گرفته شده که 6 هزار میلیارد تومان آن پرداخت و قرار است 7 هزار میلیارد تومان نیز با تائید بانک مرکزی به صاحبان طرح‌ها در این حوزه پرداخت شود.

معاون پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم با این فرآیندها سرمایه‌گذاری و اشتغال جدید در استان‌ها بیش از این رونق گیرد، افزود: تلاش ما بر این است تا 200 میلیارد تومان منابع مرتبط به توسعه روستاها را جذب کنیم تا یک جهش واقعی را در توسعه اقتصادی به دست توانمند کارگران شاهد باشیم.

رومیانی تیم مدیریتی دولت را با اولویت ایجاد اشتغال و تولید در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان موفق و کارآمد توصیف کرد و افزود: ما در 40 سالگی انقلاب که مرز پختگی محسوب می‌شود باید بیش از این با عصای تدبیر و امید عمل کنیم تا بهترین نتایج و خروجی را از این فعالیت‌ها شاهد باشیم.

وی بیان کرد: مجلس در حقیقت با ریل‌گذاری و سیاست‌گذاری درست می‌تواند دولت را در انجام بسیاری از کارها و اقدامات شاخص کمک و یاری کند که امیدواریم در 40 سالگی انقلاب جامعه کار و تلاش این استان بتواند نقش اصلی و اساسی خود را در مسیر تحول انجام دهد.

معاون پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این استان از لحاظ تاریخ و مدنیت شکوه و عظمت غیرقابل وصفی دارد به طوری که ما نیز همصدا با شاه اسماعیل صفوی اعلام می‌کنیم «هر که با آل علی درفتاد ورافتاد».

در این مراسم نماینده جامعه کارگری استان اردبیل نیز به حضور و مشارکت کارگران در توسعه و تقویت چرخه تولید و صنعت استان اردبیل اشاره و اظهار کرد: با وجود اینکه کارگران در خط مقدم مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم‌های دشمن قرار دارند اما با مشکلات معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند که انتظار می‌رود در بهبود حقوق و ارتقای معیشت کارگران تاسیس صندوق قرض‌الحسنه برای کارگران، تقویت تعاونی‌های مسکن کارگری، توزیع سهام عدالت و همچنین اجرای کامل قانون مشاغل سخت و زیان‌آور و جذب سرمایه‌گذاران برای ایجاد اشتغال مولد در استان گام‌های جدی برداشته شود.

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۲۲:۰۱
اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید