اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی دیگ بخار و ظروف تحت فشار به مناسبت دهه مبارک فجر

برگزاری کارگاه آموزشی دیگ بخار و ظروف تحت فشار به مناسبت دهه مبارک فجر
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل: کارگاه آموزشی دو روزه دیگ بخار و ظروف تحت فشار برای مسئولین ایمنی و مهندسین تاسیسات شاغل در واحدهای تولیدی شهرستان اردبیل به مناسبت ایام ا... دهه فجر در سالن آمفی تئاتر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل، کارگاه آموزشی دو روزه دیگ بخار و ظروف تحت فشار برای مسئولین ایمنی و مهندسین تاسیسات شاغل در واحدهای تولیدی شهرستان اردبیل روز پنجشنبه و جمعه  11 و 12 بهمن ماه سال جاری به مناسبت ایام ا... دهه فجر در سالن آمفی تئاتر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل برگزار شد.

اصغر مناف زاده مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل، هدف از برگزاری کارگاه را با توجه به تکنولوژی بکار رفته در دیگ های بخار و ظروف تحت فشار در سطح واحدهای تولیدی را افزایش سطح دانش مسئولین ایمنی واحدها به صورت تخصصی و آشنایی آنها با حوادث ناشی از آنها عنوان کرد.

مناف زاده در ادامه افزود: این کارگاه آموزشی با هماهنگی انجمن صنفی مسئولین ایمنی شهرستان اردبیل به مناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه فجر برنامه ریزی و اجرا گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل، در این کارگاه دو روزه آموزشی که با حضور بیش از 60 نفر از مسئولین ایمنی و تاسیسات واحدها ی تولیدی شهرستان اردبیل برگزار شد ومطالب تخصصی در حوزه دیگ های بخار و ظروف تحت فشار اعم از خوردگی، تله بخا ، دیگ های روغن داغ و نیروگاه سیکل ترکیبی، توسط بازرس کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل برای حاضرین ارائه و در پایان از شرکت کنندگان آزمون اخذ گردید.

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید