اخبار

با حضور رئییس شورای قشر بسیج کارگری اردبیل صورت گرفت:

آیین آغاز به کار عملیات اجرایی ۹۵۰ طرح زودبازده بسیج در استان اردبیل

آیین آغاز به کار عملیات اجرایی ۹۵۰ طرح زودبازده بسیج در استان اردبیل
عملیات اجرایی ۹۵۰ طرح عمرانی زودبازده بسیج در استان اردبیل با رویکرد آب و اشتغال و با شعار" دست درد تست مردم، پنجه در پنجه شیطان" با حضور فرمانده سپاه ضحرت عباس (ع)، استاندار اردبیل و جهادگران بسیجی استان به صورت ویدیو کنفرانس همزمان با سراسر کشور با حضور سردار سرلشگر جعفری فرمانده سپاه پاسداران، در سالن جلسات سپاه استان اردبیل آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ عملیات اجرایی ۹۵۰ طرح عمرانی زودبازده بسیج در استان اردبیل با رویکرد آب و اشتغال و با شعار" دست درد تست مردم، پنجه در پنجه شیطان" با حضور فرمانده سپاه ضحرت عباس (ع)، استاندار اردبیل، رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان و جهادگران بسیجی استان به صورت ویدیو کنفرانس همزمان با سراسر کشور با حضور سردار سرلشگر جعفری فرمانده سپاه پاسداران، در سالن جلسات سپاه استان اردبیل آغاز به کار کرد.

اکبر بهنام جو در آئین کلید خوردن تکمیل و اجرای پروژه‌های زودبازده و محرومیت‌زدا به صورت ویدئو کنفرانس در سالن سپاه اردبیل اظهار داشت: سپاه نقش اساسی در تاثیرگذاری در امنیت کشور و محرومیت‌زدایی دارد و ما قدردان تلاش و زحمات شبانه‌روزی سپاه و بسیج در عرصه‌های مختلف هستیم.

وی بیان کرد: در سابه تلاش‌های بی‌شائبه سپاه گام اساسی در محرومیت‌زدایی و ایجاد پروژه‌های اشتغال در استان برداشته شده است و با این امر شور و حال خاصی در بین مردم ایجاد شده که تلاش و زحمات سپاه شایسته تقدیر است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: بی‌شک مسئولان استان با تمام توان و تلاش برای تکمیل پروژه‌های زودبازده و محرومیت‌زدایی پیشگام هستند و با همکاری سپاه استان این پروژه‌ها در نزدیک‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری می‌رسد.

بهنامجو بیان کرد: ۹۵۰ پروژه محرومیت‌زدا و زودبازده سهم استان از کل پروژه محرومیت‌زدایی کشور است که بی‌شک این پروژه‌ها تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد و تحول عظیمی در محرومیت‌زدایی دارد.

وی بیان کرد: ایجاد امید در بین مردم با اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدا و اشتغال یک اولویت اساسی است و در این زمینه سپاه استان پیشگام بوده و مسئولان استان نیز برای این امر آماده‌اند.

وی از برنامه‌ریزی برای پویایی اقتصاد و اشتغال منطقه خبر داد و گفت: اقدامات خوبی انجام یافته و بی‌شک با برنامه‌ریزی اساسی شاهد ایجاد پروژه‌های اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدا در منطقه هستیم.

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۲۱:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید