اخبار

در دومین روز از دهه مبارک فجر توسط مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل:

همزمان با ورزش صبحگاهی کارگران زنگ نقلاب در کارخانه سیمان اردبیل نواخته شد

همزمان با ورزش صبحگاهی کارگران زنگ نقلاب در کارخانه سیمان اردبیل نواخته شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با حضور در جمع خانواده کار تلاش و همزمان با ورزش صبحگاهی زنگ انقلاب را به صورت نمادین در کارخانه سیمان آرتا اردبیل نواخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ مراسم ورزش صبحگاهی کارگری همزمان با برنامه نمادین زنگ انقلاب در دومین روز دهه مبارک فجر در شرکت سیمان آرتا اردبیل با حضور مدیر کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی ،کارگران شرکت سیمان آرتا اردبیل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ این مراسم  با شعار ورزش،نشاط، بهرهوری و تولید راس ساعت 8 صبح روز شنبه  در محل شرکت سیمان آرتا اردبیل با حضور جمع کثیری از

خانواده کار و تلاش کارخانه سیمان آرتا اردبیل انجام گردید و با انجام حرکات ورزشی و ایروبیک ادامه یافت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل پس از نواختن زنگ نمادین انقلاب در محل شرکت سیمان آرتا اردبیل در خصوص دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی بخصوص در بین جامعه کار و تلاش گفت:

جامعه کار تولید و کارگران استان جز نجیب ترین آحاد جامعه هستند که با تحمل تمام سختی ها در استان، نبض تولید را زنده نشگه داشته اند.

وی یادآور شد: استان اردبیل به لحاظ اعتراضات و تجمعات کارگری در رتبه های آخر قرار دارد و امروز خوشحالیم در چهلمین سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بین جامعه کارگری هستیم.

در ادامه این مراسم  به قید قرعه جوایزی به کارگران اهداشد.

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۲۰:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید