اخبار

دستاوردهای انقلاب اسلامی نتیجه وحدت مردم و مسوولان است

دستاوردهای انقلاب اسلامی نتیجه وحدت مردم و مسوولان است
استاندار اردبیل گفت:دستاوردهایی که در سایه پیروزی انقلاب اسلامی در کشور حاصل شده نتیجه وحدت بین مردم و مسوولان می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ مدیرکل و شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در اولین روز از دهه مبارک فجر در نماز جمعه حضور یافتند.

اکبر بهنام جو قبل از خطبه های نماز جمعه اردبیل که بیان کرد: هم اکنون به برکت انقلاب اسلامی مردم سالاری دینی در کشور حاکم است و دست دخالت بیگانگان از کشور قطع شده است.

وی به تعدادی از دستاوردهای انقلاب در کشور و استان اشاره کرد و افزود: کسب رتبه ۱۲ علمی در جهان ، افزایش رشته ها و مراکز دانشگاهی ،عضویت در باشگاه فضایی  و کسب رتبه ۱۲ در نانو تکنولوژی از جمله این دستاوردهاست.

وی تصریح کرد:استان اردبیل نیز از این دستاوردها مستثنی نبوده و در حوزه های مختلف پیشرفت های زیادی حاصل کرده است.

بهنام جو ادامه داد: افزایش تخت های بیمارستانی تا چهار سال آینده به ۴ هزار تخت ، توسعه زیرساخت های جاده ای ، افزایش مراکز دانشگاهی و دانشجویان، باسوادی ۹۷ درصدی مردم استان و احداث و فعال شدن کارخانجات بزرگ از جمله دستاوردهای استان به شمار می رود.

وی به اقدامات انجام گرفته در راستای رشد اقتصادی در استان اشاره کرد و گفت: پایاب سد خداآفرین، اتصال خط ریلی استان به راه آهن سراسری و ایجاد چند ناحیه و شهرک صنعتی و فعال شدن واحدهای تولیدی راکد از جمله اقداماتی است که در راستای گسترش فعالیت های اقتصادی و ارتقای درآمد مردم استان انجام شده است.

استاندار اردبیل افزود: در حال حاضر میزان سرمایه گذاری در استان ۶۰ درصد افزایش یافته و ۱۱۷ واحد تولیدی راکد فعال شده است.

وی همچنین از برنامه ریزی برای افزایش زمینه اشتغال در استان خبر داد و گفت: اجرای طرح های گردشگری ، طرح های اقتصادی ، جذب سرمایه گذاران و رفع موانع و مشکلات کارخانجات با هدف ایجاد اشتغال برای جوانان در استان انجام شده است.

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۹:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید