اخبار

برنامه‌ریزی اجرای بیش از ۵۰ برنامه به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب در واحدهای کارگری

برنامه‌ریزی اجرای بیش از ۵۰ برنامه به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب در واحدهای کارگری
جلسه کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان اردبیل بمنظور هماهنگی و تنظیم برنامه های گرامیداشت ایام فجر انقلاب اسلامی در حوزه کارگری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، جلسه کمیته کارگری ستاد دهه فجر استان اردبیل بمنظور هماهنگی و تنظیم برنامه های گرامیداشت ایام فجر انقلاب اسلامی در حوزه کارگری به ریاست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این جلسه هدف از برگزاری این‌ جلسات را ایجاد تعامل و همکاری بیشتر بین اعضای کمیته دانست و گفت: تلاش داریم برنامه‌های سالجاری به‌ نحو مطلوب و شایسته برگزار گردد.

 قاسم رحیمی با اشاره به برنامه های تنظیم شده کمیته کارگری استان گفت: تجلیل از کارگران برتر در استان در مراسم گردهمایی بزرگ کارگران در اردبیل - دیدار با خانواده‌های شیهد کارگر - به صدا درآوردن زنگ انقلاب در یکی از واحدهای تولیدی استان - برگزاری مسابقات ورزشی کارگران را ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در دهه فجر برشمرد و افزود: باید تلاش کنیم تا حضور همه جانبه کارگران در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن پرشور و گسترده باشد و این امر مستلزم انجام هماهنگی های لازم با واحدهای کارگری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: برنامه‌های پیش‌بینی شده برای گرامیداشت ایام دهه فجر در راستای حفظ کرامت و تجلیل از مقام والای شهیدان گرانقدرمان بخصوص شهدای کارگر و ارج نهادن به مقام والای تلاشگران عرصه کار و تولید می باشد و در این ایام باید تلاش کنیم دستاوردهای انقلاب اسلامی را به مردم و بخصوص نسل جوان جامعه معرفی شود.

وی افزود: اعضای کمیته کارگری باید تلاش کنند که برنامه‌های دهه فجر در کارخانجات و با حضور پرشور کارگران، کارفرمایان و تعاون‌گران برگزار شود.

وی افزود: افتتاح طرح‌های اشتغال‌زای روستایی از دیگر از برنامه‌های این هفته خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در اولین روز دهه فجر پس از غبارروبی مزار شهدا با حضور استاندار و امام جمعه و شورای اداری استان نمایشگاه دستاورد چهل سال انقلاب با شرکت غرفه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل افتتاح خواهد شد
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۹:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید