اخبار

تشریح برنامه های کمیته کارگری اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل

تشریح برنامه های کمیته کارگری اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل
مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در جلسه قشر بسیج کارگری شهرستان اردبیل، برنامه های کمیته کارگری شهرستان اردبیل را در گرامیداشت ایام ا... دهه فجر سال جاری تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل ، اصغر مناف زاده ، مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در جلسه قشر بسیج کارگری شهرستان اردبیل، برنامه های کمیته کارگری شهرستان اردبیل را در گرامیداشت ایام ا... دهه فجر سال جاری تشریح کرد.

اصغر مناف زاده ، در این جلسه با توجه به دشمنی علنی استکبار علیه کشورمان و به راه انداختن پروژه ایجاد تفرقه و نفاق در بین افراد جامعه در سالهای اخیر به ویژه در حوزه های کارگی و کارفرمایی، خواستار ایجاد اتحاد و همدلی در بین کارگران و کارفرمایان در مقابله با این دسیسه های دشمنان شد و برای نقشه برآب کردن توطئه های دشمنان در راس آن استکبار جهانی، بر حضور پر مغز و پر رنگ جامعه کارگری و کارفرمایی در برنامه های گرامیداشت ایام ا... دهه فجر تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در این ایام برنامه های متنوعی در بخش های اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی  و ورزشی از جمله دیدار با خانواده معظم شهدای کارگر ، بازدید از واحدهای کارگری و کارفرمایی ، طرح ایران یار ، نواختن زنگ انقلاب در واحدهای کارگری ، برگزاری مسابقات ورزشی کارگری و شرکت کارگران و کارفرمایان به همراه اعضاء خانواده در مراسمات گرامیداشت این ایام طبق جدول زمانبندی خاص  برنامه ریزی گردیده که با حضور مقامات شهرستانهای استانی ، کشوری اجرا خواهد شد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید