اخبار

در دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با مدیرعامل کشت و صنعت مغان عنوان شد:

هیچگونه تعدیل نیرویی در کشت و صنعت مغان نخواهیم داشت

هیچگونه تعدیل نیرویی در کشت و صنعت مغان نخواهیم داشت
مدیرعامل کشت و صنعت مغان گفت: با توجه به سیاست های مدیران این مجموعه نه تنها هیچگونه تعدیل نیرو در این شرکت نخواهیم داشت، روند احداث واحدهای جدید هم پیگیری می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، جلال گلچین در دیدار با مدیرکل و تیم روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل توجه به مزایای و حقوق کارگران این مجموعه را از اولویت های اصلی این شرکت خواند.

وی با تاکید بر اینکه نیروی کار در سیاست های این مجموعه از جایگاه ویژه ای برخوردار است گفت: ارتقا رفاه و معیشت کارگران این مجموعه از اهداف اصلی ما می بشد و این مهم در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت کشت صنعت مغان گفت: به دنبال هیچگونه تعدیل نیروی در این مجموعه نیستیم و با احداث راه اندازی واحده های جدید روغن کشی و قند از توان نیروی های متخصص بومی جهت استفاده در این مجموعه بهره گیری خواهد شد.

وی با تاکید بر صداقت با کارکنان مجموعه تصریح کرد: جهت حمایت از نیروی های شرکتی و پیمانکاری قراردادهای مستقیم با این نیروها بزودی منعقد خواهد شد.

گلچین افزود: روز به روز شاهد روند رشد شرکت کشت صنعتی مغان خواهیم بود و از توان و ظرفیت های این مجموعه جهت جذب نیروهای بومی استفاده خواهیم کرد.

در ادامه این جلسه تیم روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مشاوره های لازم را درخصوص قوانین کار به سمع نظر مدیران این مجموعه رساندند.

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید