اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل مطرح کرد:

کشت صنعت مغان با داشتن 2 هزار نفر نیروی کار از بززگترین واحدهای کارگری استان است

کشت صنعت مغان با داشتن 2 هزار نفر نیروی کار از بززگترین واحدهای کارگری استان است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: جهت صیانت از نیروی کار 1500 نفر از کارگران شرکتی و پیمانکاری شرکت کشت صنعت مغان عقدقرارداد مستقیم می شوند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، قاسم رحیمی در دیدار با مدیرعامل کشت و صنعت مغان انتصاب وی را تبریک گفت و افزود: بی شک توانمندی های و سابقه جلال گلچین در شرکت کشت و صنعت پارس نشان از پشتکار و توان مدیریتی بالای این شخص بوده و این انتصاب استارت یک حرکت رو به جلو برای مجموعه کشت و صنعت مغان خواهد بود.

وی نقش نیروی انسانی را ر موفقیت یک مجموعه بسیار مهم از منابع مالی دانست و یادآور شد: تعداد شکایت های کارگری واصله به هیئت های تشخیص و حل اختلاف شرکت کشت صنعت مغان در سال های اخیر نشان از وضعیت بهرنج این مجموعه بود با اتخاذ تصمیمات موثر با حمایت های شخص استاندار اردبیل از تبدیل شدن این موضوع به یک بحران جدی جلوگیری به عمل آمد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: مجموعه کشت و صنعت مغان با داشتن حدود 2 هزار نفر نیروی کار از بزرگترین مجموعه های کارگری استان است که از ظرفیت های مطلوبی جهت توسعه و جذب نیروی انسانی ماهر و متخصص برخوردار است.

وی در ادامه صیانت از نیروی کار را مهم عنوان کرد و گفت: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده به مدیرعامل این شرکت و در جهت ارتقای وضعیت نیروهای پیمانکاری این مجموعه بزودی فرایند تبیل و ضعیت و عقدقرارداد مستقیم با 1500 نفر از کارگران شرکتی و پیمانکاری این مجموعه عملیاتی می شود.

رحیمی تاکید کرد: با توجه به واگذاری این شرکت به بخش خصوصی به آینده مجموعه کشت و صنعت مغان خوش بین هستیم و انتظار داریم با بهره برداری واحدهای فراوری زمینه جذب نیروهای جدید فراهم شود.

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید