اخبار

استاندار اردبیل:

طرح های تولیدی و اقتصادی در جلسه پنجره واحد سرمایه گذاری اجرایی می شود

طرح های تولیدی و اقتصادی در جلسه پنجره واحد سرمایه گذاری اجرایی می شود
استاندار اردبیل: طرح های تولیدی و اقتصادی درجلسه ای با عنوان پنجره واحد سرمایه گذاری مورد بررسی و بعد از تصویب اجرایی می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، اکبر بهنام جو روز پنجشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با تاکید بر تسریع در حل مشکلات واحدهای تولیدی استان گفت: با رفع مشکل تولیدکنندگان و صنعتگران استان شاهد رونق اقتصادی می شود.

وی بیان کرد: طرح های تولیدی و اقتصادی درجلسه ای با عنوان پنجره واحد سرمایه گذاری مورد بررسی و بعد از تصویب اجرایی می شود.

استاندار اردبیل اظهار داشت : در صورت وجود مشکلات مربوط به بانک ، بیمه و سایر حوزه های اعم از شرکت شهرک های صنعتی و دستگاه های خدماتی چون گاز و برق وآب این موانع در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهای لازم ارائه می شود.

بهنام جو با تاکید بر مطالعه دقیق طرح های سرمایه گذاری در استان افزود: باید طرح هایی که توجیه اقتصادی بالایی داشته و صادرات محور هستند در اولویت تصویب و اختصاص تسهیلات قرار گیرد.

در این جلسه بیش از 15 واحد تولیدی مشکلات خود را بیان کرده و با حضور دستگاه های مربوطه اقدام لازم برای رفع موانع صورت گرفت.

۵ بهمن ۱۳۹۷ ۲۱:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید