اخبار

جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در جلسه شورای معاونین این اداره کل بر شناسایی تکالیف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برنامه ششم توسعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در جلسه شورای معاونین این اداره کل بر نقش ویژه نیروی انسانی بر انسجام بخشی به تکالیف اداره تاکید کرد.

وی گفت: ضرورت دارد معاونین این اداره کل با احصا تکالیف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برنامه ششم توسعه و سند چشم انداز توسعه نسبت به عملیاتی نمودن موارد اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در ادامه جلسه با اشاره به ایام دهه فجر گفت: طبق هماهنگی های به عمل ادامه برای این اداره کل و دستگاه های زیرمجموعه وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل، بیش از 100 عنوان برنامه پیش بینی شده است که به موازت این ایام در مرکز استان و شهرستان ها انجام خواهند شد.

وی با شاره به خدمات این اداره کل به جامعه مخاطبین گفت: طی نمایشگاهی که به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در مصلی اردبیل برگزار خواهد شد خدمات چهل ساله دستگاه های دولتی به نمایش گذاشته خواهد شد.

رحیمی تاکید کرد: اجرای مراسم دهه مبارک فجر و تجلیل از ورزشکان جامعه کار و تلاش و اجرای ده ها برنامه در کارخانه ها و واحدهای کارگری از دیگر برنامه های مختص این ایام خواهند بود.

وی در ادامه با اشاره به مصادف شدن ایام فاطمیه با دهه مبارک فجر گفت: باید به جهت ایام سوگواری درگذشت این بانوی مکرمه اسلام برنامه های اجرایی این ایام رنگ بوی مذهبی داشته باشند.

۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید