اخبار

جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در اردبیل برگزار شد

کمیته سلامت اداری اداره کار اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم بر دقت عمل همکاران مجموعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی  در این جلسه با بیان اینکه صیانت از حقوق شهروندی لازمه حفظ کرامت انسانی است، اظهارکرد: هدف از برگزاری جلسات کمیته سلامتاداری در اداره کل انسجام بخشی و وحدت رویه دراجرای مقررات وقوانین و تحقق اهداف وماموریتهای ابلاغی در بخشهای مدیریتی ونیز آشنایی مردم با سیاستها ،اقدامات و عملکردهای صورت گرفته در اداره کل است.

وی با اشاره به اقدامات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان افزود: اقدامات اداره کل در تسهیل گردش کار مراجعان و مردم ،صیانت از حقوق شهروندی و نیز بکارگیری بدنه کارشناسی ومدیریت تخصصی وظایف ونیز انسجام بخشی در امور منجر به رضایتمندی ملموس مردم از خدمات این اداره کل گردیده است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اردبیل در این جلسه گفت: ما در جهت تسهیل در روند امور اداریا رباب رجوع در ادارات شهرستانها، میز خدمت را در ادارات شهرستانها بر قرار کردیم.

حسن زاده بازرس سلامت اداری ضمن تشکر از اعضاء این کمیته، عنوان کرد: همکاران و اعضاء کمیته در زمینه شناسایی عوامل فساد اداری باید مشارکت بیشتری داشته باشند.

  وی گفت: حفظ سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم  باید تلاش بیشتری داشته باشیم و با شناسایی گلوگاههای فساد و ارائه راهکارهای پیشگیری موارد را با حساسیت بیشتری پیگیری کنیم.

در ادامه هریک از اعضاء نقطه نظرات وپیشنهادات خود را مطرح نمودند.

۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید