اخبار

با حضور استاندار و مدیر تعاون، کار و رقاه اجتماعی اردبیل صورت گرفت:

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان اردبیل در محل کارخانجات

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان اردبیل در محل کارخانجات
استاندار اردبیل به همراه مدیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل و سایر مسئولین استانی با حضور در شش واحد تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شماره دو اردبیل از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ اکبر بهنام جو روز شنبه در جریان این بازدید گفت: کارخانه تولید اشجع باتری از جمله واحدهای فعال است که  تعداد شاغلان این واحد 150 نفر می باشد.

وی افزود: این واحد برای تکمیل فاز دوم خود نیازمند برق بود که با تامین میزان برق مورد نیاز نیروهای شاغل در این واحد به 600 نفر می رسد.

استاندار اردبیل در جریان این بازدید به همراه مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با حضور در کارخانه سولار پایپ به عنوان تولید کننده لوله های آبرسانی و اتصالات پلی اتیلنی نسبت به حل مشکل این واحد در خصوص بازاریابی و همچنین اخذ مطالبات این کارخانه از استان قول مساعد داد.

بهنام جو به مشکل واحد تولیدی رنگ و رزین پیروزی نیز اشاره کرد و  گفت: مشکل این واحد تامین سرمایه ثابت و بازاریابی از داخل استان می باشد که رایزنی های لازم با دستگاه های اجرایی مرتبط انجام شد.

استاندار اردبیل ادامه داد: این واحد با 65 نفر نیرو در حال فعالیت می باشد که 30 نفر آنان مددجو هستند .

وی در ادامه از روند فعالیت در شرکت ساوالان چوب و تولید کننده لوله و اتصالات و پانل دیواری نیز بازدید و نسبت به حل مشکل این واحدها قول مساعد داد.

۳۰ دی ۱۳۹۷ ۰۷:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید