اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل عنوان کرد:

در سال جاری نزدیک به 2 هزار نفر از مقرری بیمه بیکاری در استان بهرمند شده اند

در سال جاری نزدیک به 2 هزار نفر از مقرری بیمه بیکاری در استان بهرمند شده اند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: طی 9 ماه سال جاری تعداد 1 هزار 829 نفر از مقرری بیمه بیکاری در استان اردبیل بهرمند شده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در جلسه تجدید نظر بیمه بیکاری گفت: طی 9 ماه سال جاری تعداد 1 هزار 829 نفر از مقرری بیمه بیکاری در استان اردبیل بهرمند شده اند.

وی در ادامه با اشاره به تعداد کارگر ثبت شده در استان اردبیل وجود دارد، گفت:  نزدیک به 2 درصد از کارگران استان در سال جاری شغل خود را از دست داده اند که با توجه به تعداد کل کارگران ثبت شده در اردبیل این تعداد، رقم دور از انتظاری نمی باشد.

قاسم رحیمی تصریح کرد: آن دسته از کارگرانی که دارای مدارک دانشگاهی نمی باشند درحین بهرمندی از بیمه بیکاری، جهت فراگیری و بازآموزی مهارت های فنی به ادارات فنی حرفه ای معرفی می گردند

وی یادور شد: از ابتدای سال برای تعداد 1069 نفر در سال جاری مقرری ببمه بیکاری برقرار شده و کارگرانی که شغل خود را از دست داده اند از این خدمات بهرمند گشته اند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی اردبیل افزود: از تعداد کل مقرری بگیران بیمه بیکاری استان 80 درصد مرد و 20 درصد دیگر را زنان تشکیل می دهد.

رحیمی تصریح کرد: میزان کارگرانی که از مقرری بیمه بیکاری بهرمند شده اند نسبت  به آمار سال قبل 10 درصد کاهش یافته است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید