اخبار

پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی بیش از سهمیه ابلاغی در استان اردبیل

پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی بیش از سهمیه ابلاغی در استان اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: با پیگیری ها و حمایت شخص استاندار و همکاری موثر دستگاه های بخشی و بانک های عامل استان اردبیل در مرحله اول پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری با پرداخت 1 هزار و 260 میلایرد ریال تسهیلات توانست کارنامه موفقی از خود به جا گذارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ بیست و پنجمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل ظهر پنجشنبه با حضور استاندار،دادستان، مسئولین دستگاه های اجرایی، مدیران بانک ها و تعدادی از متقاضیان تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری برگزار گردید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در این جلسه گفت: با پیگیری  ها و حمایت شخص استاندار همکاری موثر دستگاه های بخشی و بانک های عامل استان اردبیل در مرحله اول پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری توانست کارنامه موفقی از خود به جا گذارد.

وی تصریح کرد: استان اردبیل با پرداخت مبلغ یک هزار و 260 میلیارد ریال تسهیلات از محل طرح اشتغال روستایی و عشایری در مرحله نخست و 3 درصد بیشتر از سهمیه مصوب توانست از استان های پیشرو در این زمینه باشد.

رحیمی با تاکید به اینکه هرگرونه انحراف در طرح های اشتغال زا مستوجب برخورد خواهد شد گفت: هم اکنون کمیته نظارت اشتغال پایدار روستایی و عشایری متشکل از نماینده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستکاه های بخشی در حال نظارت و بازرسی از این طرح ها می باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات مشغال خانگی نیازمند همکاری موثر بانک های می باشد گفت: سهمیه مصوبمشاغل خانگی استان اردبیل مبلغ 290 میلیارد ریال می باشد که تاکنون مبلغ 150 میلیارد ریال ان پرداخت شده است.

در پایان این جلسه مشکلات 23 طرح اشتغاالزا مصوب جهتی دریافت تسهیلات با حضور صاحبان طرحها بررسی و دستورات لازم صادر مصوب شد.

۲۴ دی ۱۳۹۷ ۱۹:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید