اخبار

حفظ خطوط تولید راهبرد تمام مسئولان است

حفظ خطوط تولید راهبرد تمام مسئولان است
رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: حفظ خطوط تولید و رفع موانع پیش‌رو در این حوزه از رویکردها و راهبردهای اصلی مسئولان نظام اسلامی براساس فرمایش مقام معظم رهبری است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ سیدحامد عاملی جلسه مشترک کارگروه تخصصی شتغال و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در اردبیل اظهار کرد: مشکلات واحدهای تولیدی در جلسات ستاد تسهیل و با تاکید استاندار اردبیل به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد به طوری که اکثر واحدهای ما در دریافت تسهیلات برای تامین مواد اولیه با مشکلات و دغدغه‌هایی روبرو هستند که انتظار می‌رود با همکاری همه دستگاه‌ها این موانع و مشکلات برطرف شود.

وی تلاش دولتمردان را در کمک به چرخه تولید و تقویت مسایل صنعتی و همچنین کشاورزی یادآور شد و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری بر حفظ خطوط تولید و تقویت برنامه‌ریزی‌ها در این حوزه تلاش می‌کنند تا در بهترین شرایط مشکلات و نارسائی‌ها بررسی و زمینه رفع این موانع فراهم آید.

رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: در جلسه امروز مشکلات 11 واحد تولیدی و صنعتی مورد بررسی قرار می‌گیرد که یکی از اصلی‌ترین چالش حال حاضر تولیدکنندگان ما افزایش سرسام‌آور قیمت کرایه حمل و نقل است که حتی به اذعان تولیدکنندگان رقم اعلام شده در این زمینه بیشتر از سایر مناطق کشور است.
عاملی نوپا بودن حوزه تولید را در استان یادآور شد و تصریح کرد: این نوپا بودن نیاز به حمایت بیشتر و همراهی همه مسئولان دارد که ضروری است با یک برنامه‌ریزیز دقیق به سمتی حرکت کنیم تا پشتبیانی واقعی از فعالان این بخش انجام شود.
۲۲ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید