اخبار

داداستان اردبیل: با دستگاه هایی که در روند سرمایه گذاری تعلل ایجاد کنند برخورد می شود

داداستان اردبیل: با دستگاه هایی که در روند سرمایه گذاری تعلل ایجاد کنند برخورد می شود
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: دستگاه هایی که در روند کار سرمایه گذاران تعلل ایجاد کنند شناسایی و برخورد قضایی خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ ناصر عتباتی ظهر پنجشنبه در کارگروه تخصصی اشتغال و ستاد تسهیل استان اردبیل تصریح کرد: واسطه‌ها عامل ایجاد مشکلاتی در حوزه حمل و نقل بوده، لذا نیازمند مدیریت و ساماندهی صحیح این حوزه هستیم.

وی افزود: بررسی مشکلات مرتبط با موضوع حمل و نقل نیازمند تشکیل جلساتی با مسئولان اجرایی دستگاه‌های مرتبط و اتحادیه انجمن صنفی رانندگان بوده تا با شنیدن دردل و مشکلات این بخش تصمیم‌گیری‌های لازم اتخاذ شود.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل یادآور شد: برای حمایت از تولید کنندگان و رانندگان حمل و نقل بار باید نقطه نظرات هر دو گروه به صورت جامع اخذ شده و تصمیمی که به سود هر دو بخش باشد اجرایی گردد.

عتباتی در خصوص انتقاداتی که در سیستم اعلام بارگیری رانندگان وجود دارد، متذکر شد: چنانچه این سیستم حذف شود، کماکان مسائل و مشکلات با جنس دیگری پیش خواهد آمد و باید راهکارهای مناسبی را در پیش گرفت.

وی اضافه کرد: استان اردبیل در مقایسه با نیاز خود از بیشترین میزان رانندگان و ماشین‌آلان سنگین برخوردار بوده و این موضوع نیز بر افزایش مشکلات بخش حمل و نقل دامن می‌زند.

دادستان اردبیل با اشاره به اینکه اکثر ناهنجاری های به وقوع پیوسته در استان ریشه اقتصادی دارد گفت: آن دسته از  افراد و دستگاه هایی که در روند سرمایه گذاری تعلل ایجاد کنند شناسایی شده و برخورد قاطع قضایی با آنها صورت خواهد گرفت.

۲۲ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید