اخبار

دولت از خانوارهای کم درآمد حمایت می کند

دولت از خانوارهای کم درآمد حمایت می کند
سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: دولت بسته های حمایتی را در قالب مبالغی به حساب خانوارهای کم درآمد واریز می کند که باید افراد نیازمند شناسایی و به دستگاه های ذی صلاح اعلام شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعاونف کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ شهریار شیری آراسته در جلسه حمایت غذایی از اقشار کم درآمد با اشاره به ضرورت تدوین اطلاعات اولیه اقشار نیازمند حمایت غذایی در استان، افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی برخی اقشار نیازمند حمایت اند که دولت برای این اقشار مبالغی را به حساب سرپرستان خانوار واریز می کند.

وی بیان کرد: اطلاع رسانی دقیق از نحوه پرداخت و جامعه هدفی که این مبلغ را دریافت می کنند ، باید در اولویت دستگاه هایی چون کمیته امداد ، بهزیستی و سایر ارگان های مرتبط قرار گیرد.

سرپرست معاونت سیاسی استانداری اظهار کرد:  سه مرحله از مبلغ تعیین شده برای اقشار نیازمند در ماه رمضان ، شهریورماه و آبان ماه به حساب مددجویان و مستمری بگیران کمیته امداد واریز شده است.

در این جلسه مدیرکل کمیته امداد ، مدیرکل بهزیستی ، مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اقدامات انجام گرفته را در این خصوص ارائه کردند.

۱۷ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید